1 Yıl Garantili Profilo Servis Hizmeti

İstanbul halkına gelişmiş alt yapısı sayesinde yıllardır servis hizmeti sunan özel Profilo Servis Maltepe ailesi olarak, müşterilerimizin isteklerine cevap veren bir firma olma özelliğimizi yitirmedik. Aldığımız tüm bildirimleri gün sonu toplantılarımızda detaylı olarak inceliyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Profilo marka tüm ürünlerinizin servis, bakım ve onarım hizmetlerini layıkıyla gerçekleştiriyor ve sizleri memnun etmek adına çaba gösteriyoruz. Tüketici memnuniyetini ön planda tutan servis anlayışımız sayesinde aldığımız olumsuz tepkilerin ve geri bildirimlerin sayısı yok denecek kadar az.

Şimdilik yalnızca Marmara bölgesi için hizmet veren servis ekibimiz yakın zamanda genişleteceği araç filosu ve servis araçları sayesinde diğer bölgelere ulaşmayı da hedeflemektedir. Parça değişimlerinde ve işçiliğimizde sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz, garanti dahilindeki parçalarda meydana gelebilecek en küçük sorunlarda bizleri dilediğiniz an arayabilir ve arızayı bildirebilirsiniz.

Garanti kapsamındaki ürünlerdeki sorunları firmamız elemanları hızlı bir şekilde çözümlüyor ve ürününüzü eski haliyle sizlere teslim ediyor. Disiplinli çalışmalarımız ve müşteriye saygımız çerçevesinde daima kendimizi geliştiriyor, servis sektöründe İstanbul halkına en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Özel İstanbul Profilo Servis ekimizde yer alan çalışanlarımız eğitimli ve bu sektörde yıllarca hizmet vermiş kişilerden oluşmaktadır. Daha önce bizlerden servis hizmeti almış olan müşterilerimiz öncelikli sıradadır. Adres ve bilgileriniz ilk görüşmede kayıt altına alınır ve daha sonraki görüşmelerde sizlere daha az zaman kaybı yaşatırız.

Yaygın servis ağımız ve gezici servis ekiplerimiz sayesinde Marmara bölgesinin en ücra noktalarına bile en hızlı şekilde ulaşıyor, arızaları en kısa sürede gideriyoruz. Donanımlı ve teknolojik servis araçlarımız sayesinde olay yerinde çözüm üreterek hızlı bir şekilde sorunlara müdahale edebiliyoruz. 7 gün 24 saat güleryüzlü ve profesyonel hizmet sunan çağrı merkezi ekibimizi arayarak servis talebinde bulunabilir ve aklınızda olan soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.

Leave a Comment