2017 Tül Perde ve Kruvaze Perde Modelleri

Perde modelleri evi güzel gösteren en önemli tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Dökümlü duruşu ve hoş desenleriyle perde modelleri, kullanıldıkları odaları daha şık gösteren ve dekorasyonda önem arz eden ürünlerdir. Perde kullanımlarında bir adet tül perde üzerine seçilecek olan kalın perde ile kombin tamamlanmaktadır. 2017 tül perde ve kruvaze perde modelleri farklı renkler ve farklı detaylarla öne çıkmaktadır. Son yıllarda tül kullanımlarında genel olarak beyaz renk tercihleri ön plandadır. Evi ferah göstermesi dolayısıyla beyaz renk tül perdeler tercih edilirken, dekorasyonu tamamlaması için kalın perde modelleri desenli ve renkli kullanıma sahiptir.

Kalın perde stilleri içerisinde yer alan kruvaze perdeler diğer bir adıyla melek perdeler olarak da isimlendirilirler. 2017 tül perde ve kruvaze perde modelleri, genel itibariyle beyaz tül perde üzerine senenin moda renkleri olan pembe, kırmızı, metal tonları, haki gibi renklerle tamamlanmaktadır. Kruvaze perdeler tülün üzerine farklı asılış şekilleriyle konumlandırılırken, perde tutucularda farklı aksesuarlarla zenginleştirilmiş modeller tercih edilmektedir. 2017 kruvaze perde modellerinde perde sarkıtı kullanımı da yaygındır.

2017 tül perde ve kruvaze perde modelleri, kısa tül perde ve kruvaze kalın perde şeklinde yapılabileceği gibi uzun tül perde ve kruvaze kalın perde biçiminde de olabilmektedir. Yılın trend modelleri genellikle tül perdelerin uzun tercih edildiği stiller olarak karşımıza çıkmaktadır. Kruvaze perdelerde otomatik perde tutucu ve manuel perde tutucu seçenekleriyle kullanım söz konusudur.


Leave a Comment