Auer Servis

auer-servisiKombiler, ülkemizde özellikle kış aylarında tercih edilen önemli icatlardan birisidir. Kış boyunca hafif ılıman geçen şehirlerde ısınma olarak ta klima tercih edildiği doğrudur. Ancak klimalar bazı kullanıcı hataları diyebileceğimiz sebeplerden dolayı arıza yapabilirler. Bazı temel arızalar bellidir. Ancak içinden çıkılamayacak kadar zor olan arızalarda mutlaka teknik destek almanız önerilerimiz arasındadır. Auer marka klimalar son yıllarda en fazla tercih edilen markalardan birisidir. Genelde klimaların dış ünitelerine baktığınızda dışardan insanların evlerinde ya da farklı ortamlarda hangi marka klima kullandıklarını görebilirsiniz. Auer servis üzerine ciddi yatırımlar yapan bir firma olarak da bilinir.

Auer servis hizmeti veren bir firma olarak Auer marka klimalarınıza anında teknik destek hizmeti sunabiliriz. Genel problemler arasında klimaların su kaçırmaları arızaları başında gelen durumdur. Bu gibi sorunlara karşılık acil Auer servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Web sitemizi incelediğinizde konuyla alakalı olarak birçok detayı bulabilirsiniz. Referanslarımızla ne kadar başarılı işler yaptığımıza da bakmanız sizin için bir güven oluşturabilir.

Auer marka klimanız su kaçırıyorsa, ortamı iyi soğutmuyorsa teknik destek almak için bizler Auer özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Özel servis olmamız sizlerden çok para alarak kötü işçilik sunacağımız anlamına gelmemeli! İnsanlarda bazı kulaktan dolma sözlerle özel servis hizmeti veren firmalar yok edilmek istenmektedir.

Bunlardan bazıları orijinal olmayan parçalar kullanılıyor ya da bir kere geldikten sonra bir daha gelmiyorlar gibi söylemler olabiliyor. Ancak insanlardaki bu düşünce çok yanlış ve bu düşünceyi ortaya çıkaranlara inat işlerimize her daim kaliteli, güvenli hizmet sunmaya devam edeceğiz. Parçalarımız orijinal olup 1 yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Leave a Comment