Beko Servis İzmir’in Tüm Bölgelerinde Hizmete Devam Ediyor!

Dünya markası sloganıyla yola çıkan Beko, Türkiye’de pek çok tüketicinin tercih ettiği ürünlere imza atmaktadır. Özellikle İzmir gibi yeniliklerden hoşlanan ve teknolojiyi takip eden bir ilde Beko ürünleri en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı olmalarıyla da tercihlerde ilk sırayı alan Beko ürünleri, kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Her evin ihtiyacı olan beyaz eşyalarda özellikle kadınlarımızın yardımcısı olan Beko ürünleri, her ihtiyaca dönük olarak üretilen geniş modellerle satışa sunulmuştur.

Firmamız tarafından sunulan Beko Servis İzmir hizmetimizde, çevre ilçeler de dahil olmak üzere tüm İzmir’e hizmet sunuyoruz.

izmir-beko-servis

Beko Servis İzmir ekibimiz deneyimliyle ön plana çıkan, teknik bilgisi yüksek, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, dinamik bir ekiptir. Bizi aramanızla birlikte İzmir’in hangi bölgesinde olduğunuzun önemi olmadan ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelecektir.

Cihazınız yerinde tamir edilebiliyorsa yerinde, edilemiyorsa söküp firmamıza getirerek tamir işlemleri tamamlanacak ve en kısa sürede geri teslim edilecektir. Tüm tamir süreçlerimizde profesyonel hizmet sunan ekiplerimiz aynı zamanda fiyat onayı almadan işlem yapmamaktadır.

Beko Servis İzmir hattımıza 444 55 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan müşteri temsilcilerimize cihazınız hakkında dilediğiniz soruyu sorabilir, kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Ekiplerimiz 7/24 en acil ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır. Bizi aramanızla birlikte tamir sürecinin tamamlanmasına kadar profesyonel olarak alacağınız hizmetimizden çok memnun kalacaksınız.

İnternet adresimiz: Bekoservisizmir.org

Leave a Comment