Güvenin Adresi: Özel İstanbul İmmergas Servisi

Gelişen dünya ile birlikte kombiler son dönemlerde neredeyse her kesimin evinde bulunan bir ürün haline gelmeye başladı. Bu ürünün bozulmasını ve bizleri sıkıntıya sokmasını da hiçbir kullanıcısı istemez. Kombiler genellikle iki nedenden dolayı bozulur veya arızalanırlar. Birincisi bakımının aksatılması diğeri ise kullanıcı hatasıdır. Birinci nedeni düşündüğümüzde eğer bu gibi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsak bakım zamanı gelen kombinizin bakımını yaptırmaya önem göstermelisiniz.

Ancak bunun dışında bakım ve montaj onarım için profesyonel bir teknik servis ekibi her zaman başvurmalısınız.
Sektöre senelerini vermiş olan ve bu tecrübesiyle kombinize ait her türlü arıza, bakım, montaj hizmetlerini sağlayan İmmergas Servis adlı özel teknik servis firması siz değerli İmmergas kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Her geçen gün kendini geliştiren, inovatif, alanında başarılı kişilerden oluşan kadrosuyla her gün başarısından söz ettiren

Özel İstanbul İmmergas Servisi, kullanıcılarına daha da iyi hizmetler vermeye devam ediyor.

Kombiler kış mevsimi başta olmak üzere tüm mevsimler dahil günlük hayatı kolaylaştıran cihazların başında geliyor. Ancak saydığımız iki sebepten dolayı arızalanması kullanıcılar için hem zaman açısından hem ekonomik açıdan bir kayba neden olabiliyor. Bu yüzden kullanıcıların işini hızlı ve güvenli yapmasının yanında ekonomik anlamda zorlamayan bir teknik servise ihtiyacı oluyor.

İmmergas Servis kombinizde meydana gelen arızayı çok kısa süre içerisinde analiz edip arızaya en uygun çözümü sunuyor. Sadece hizmetten önce değil, hizmet sonrasında da teknik destek sağlayarak kullanıcılarının yanında olan İmmergas Servis parça değişimi ya da yaptığı tamir sonunda 1 yıl süreyle garanti de veriyor. Eğer sizin de İmmergas marka kombinize ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacınız varsa 444 78 56 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment