İstanbul ALTUS Servis Merkezi

Modern yüzyılda aktif olarak kullanılan ileri nesil teknolojilere sahip olan Altus markalı beyaz eşya ürünleri için bölgesel servis temsilciliğini yapan Altus Servisi gelişmiş ve teknolojik altyapısıyla her türlü servis ihtiyacına yönelik olarak kaliteli çözümler sunuluyor.

Son yıllarda aktif bir şekilde tercih edilen Altus markasının her zaman döneminin en ileri teknolojilerini kullanıcılarına sunan Altus’un ürünlerindeki teknik arızalar için servis merkezimizde de eş değer kalitede servis hizmetleriyle bölgesinde Altus kalitesini sunmasını sağlıyor. Her zaman en yeni teknolojileri yakından takip eden ve profesyonel hizmet çözümleri ile her alanda etkin bir kullanım kalitesi yaratıyoruz.

Altus Servis Numarası – 444 88 48 HEMEN ARA!

Özellikle de Altus’un üstün teknolojisini yakından tanıyan ve düzenli seminer ve eğitim programları ile en güncel Altus teknolojisine dair bilgi sahibi olan teknik personeller ile hizmet veren Altus Servisi merkezinde artık Altus ürünlerinde kalıcı çözümler sağlanıyor. Altus Servisi merkezinin gezici teknik ekipleri ile birlikte de artık çok daha kısa süreler içerisinde ilgili adresinize ulaşarak, Altus markalı beyaz eşya ürününüzde yaşadığınız arıza ve diğer tip sorunlara ilişkin olarak üstün kalitede arıza onarım uygulamaları en hızlı şekilde gerçekleştirilerek, mağduriyetinizin kısa sürede çözüme kavuşturulması sağlanıyor.

Üstelik tüm Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya cihazlarındaki arızalı parçalar orijinal yedekleri ile değiştiriliyor. Arıza onarım sonrası uzun ömürlü kullanım güvencesi 1 yıllık garanti desteğiyle tüm tüketicilere sunulmaktadır.

Leave a Comment