İstanbul Garantili ALTUS Servis Noktası

Modern yüzyılın en büyük beyaz eşya teknolojisi üretici markalarından birisi olan Altus markasının tüm beyaz eşya modellerini kullanan kişilerin yaşadıkları sorunlar için profesyonel servis hizmet alabilmeleri oldukça kolay. Türkiye geneline yönelik olarak Altus markalı beyaz eşya cihazları için servis hizmeti sağlayan Altus Tamir Servis merkezi ile birlikte artık tüm Altus markalı beyaz eşya ürünlerinde profesyonel servis desteği hizmetlerinden yararlanılabiliyor.

Hızlı servis müdahalesinde bulunabilmek gayesiyle tam donanımlı servis araçlarıyla Altus markalı beyaz eşya ürünlerinizdeki arızalanmalara müdahale edilmektedir. Bu müdahaleler yerinde gerçekleştirilmektedir.

Altus Tamir Servisi Hızlı Çözümler
Bu hızlı ve kaliteli servis hizmetlerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken ise firmamızın iletişim numaralarına arama yaparak, arıza bildiriminde bulunmanızdır. Bu şekilde en kısa zaman dilimleri içerisinde uzman ve tam donanımlı ekiplerimiz adresinize gelerek, yerinde servis müdahalelerinde bulunmaktadır. Bu şekilde beyaz eşya cihazlarının en kısa sürede yeniden ilk günkü performansında çalışabilir duruma getirilmesini sağlıyoruz.

Her zaman en ileri teknolojileri kullanan ve beyaz eşya teknolojisinde yaşanan en yeni gelişmeleri yakından takip eden Altus Tamir Servis merkezimizde tüm Altus ürünleriniz için her zaman hızlı ve kaliteli servis desteği alabilme fırsatınız bulunuyor. Uzun yıllardır bu alanda profesyonel ve kurumsal hizmetlere sunan firmamız Altus Tamir Servis merkezinde tüm hizmetlerimiz firmamızın güvencesinde 1 yıllık garanti altına alınmaktadır.

WEB ADRESİ: https://www.altusservis.net

Leave a Comment