İstanbul’un En Güvenilir Klima Servis Noktası

İyi bir markanın olması gereken en önemli unsuru ürünün satımının gerçekleşmesinden sonra müşterinin memnuniyetinin devam edip etmediğinin araştırılması olmaktadır. Bunun için artık birçok firmada bulunan ürünün alımından sonra memnuniyetin veya şikâyetin hangi durumlarda ortaya çıktığının belirlenmesi için firma bünyesinde oluşturulan bölümlerle araştırılması yapılmaktadır. Özellikle ev eşyası üreten birçok firma sattığı ürün ile ilgili olarak, ürünün satımı sırasında saymış olduğu birçok imkânı müşterilerin ürünü kullanımı sırasında bulup bulmadığının bilmek istemektedir.

klima-servisBunun için çağrı merkezlerine emir vererek ürünü alan müşterilere tek tek aramaları söylenir ve müşterilerden ürün ile ilgili gerekli memnuniyet ve şikâyetleri dinlenir. Yapılan bu araştırmalardan sonra firma tarafından yeni üretilecek olan ürünlerde müşterilerin belirtmiş olduğu memnuniyet veya şikâyetler doğrultusunda özellik katılmaktadır. Bu gibi çalışmaların sonucunda müşteri şikâyetlerinin en fazla karşılaşıldığı nokta firma bünyesinde bulunan servis imkânlarının yetersiz olmasından bahsedilir. Firmanın ürünü sattıktan sonra müşterisine ulaşamaması kadar daha kötü bir şey olamaz. Bunun için müşteride ister istemez kendini daha kaliteli ve güvenli hizmet veren özel servislere yönlendirmektedir.

Kaliteli ve güvenli ürünler sunan Klima Servis İstanbul firması için özel servis imkânı sunan ve çağrı merkezi ile bu gibi şikâyetlerinize kesin çözümler sunan bir servis imkânı sunmaktayız. Firmanın gereksiz yetkili servisi ile uğraşmaktan ise, servisimizin birçok imkânından faydalanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz yedek parça ve garanti ile sizin güveninizi kazanmaktayız.

WEB ADRESİ : Klima-servis.co

Leave a Comment