İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Mobilya sektörünün öncü firmalarından birisi olan İstikbal ürettiği koltuk takımlarıyla uzun yıllara meydan okuyan bir şıklığı evinize getiriyor. Farklı ürünlere imza atan İstikbal koltuk takımı modelleri, modern stillerle tasarlanmış ve hem salonlarda hem de oturma odalarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Tüm koltuk takımlarında rahatlığa önem veren İstikbal ürünleri geniş tasarımlarla sunulmaktadır. İç yapısı bakımından dayanıklı olan İstikbal koltuklar, uzun yıllar boyunca çökme yapmadan kullanabileceğiniz kaliteli bir yay sitemine sahiptir. Ahşap bölümleri titizlikle hazırlanan İstikbal koltuk takımları, farklı renk ve model seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

İstikbal koltuk takımı modelleri, genel itibariyle soft renklerin tercih edildiği ürünlerdir. Özellikle toprak tonlarının ağırlıkta olduğu İstikbal ürünleri arasında farklılıktan hoşlananlar için mor ve pembe gibi renklerde koltuklara da rastlanmaktadır. Şık tasarımlarla üretilen İstikbal koltuklar, modern salon dekorasyonlarında rahatlıkla kullanılabilir. İstikbal ürünleri arasında az da olsa klasik stil koltuk takımları da yer almaktadır.

İstikbal koltuk takımı modelleri, kumaş kalitesi açısından yüksek tercihlerle üretilmiştir. Her model için kumaş kartelasından farklı bir renk seçimi yapılarak üretilebilir. İstikbal koltuk modelleri, genel itibariyle krem, açık pembe, grinin tonları gibi renkler keten, pamuklu, kadife gibi kumaşlarla tasarlanmaktadır. Koltuk takımlarında iki renkli kullanımda görülürken, dış tarafı tek renk koltuk bölümü çiçekli ürünler olarak sunulabilmektedir. Berjerleri renkli ana koltukları desenli veya tam tersi modellerde İstikbal koltuklarda kullanılmaktadır.


Leave a Comment