Küçük Camlara Perde Modelleri

Evdeki pencereler ne kadar dar ve küçük olursa olsun dekorasyon açısından olduğundan daha büyük görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Geniş pencereli evler çok daha ferah ve rahat bir his yaratır. Dar pencereleri yada küçük pencereleri olduğundan daha büyük göstermenin birkaç püf noktası vardır. Öncelikle dar pencereleriniz ne kadar yüksek olursa olsun, sadece zemine ulaşmıyorlarsa, pencerenin sonuna kadar uzanan kısa perdeler kullanmayın. Kısa perdeler pencereleri olduğu için çok daha minik yapar.

Özellikle boş pencerelere kısa perdeler koyduğunuzda şu demek oluyor ki önlerinde herhangi bir nesne yokken inanılmaz derecede küçük görünüyorlar. Bunun yerine boyları bolca olan uzun perdeler kullanabilirsiniz. Uzun perdeler odaya zengin bir manzara verir.

Dar pencere perde takımlarında korniş kısımları pencereden oldukça daha uzun olmalıdır. Perdeleri pencerenin yanındaki boşluklara ve ayrıca duvarlara yerleştirin. Bu perdeler yardımıyla pencereler daha geniş görünür. Bu tür kullanım örneklerini farklı modellerle galerimizde görebilirsiniz.

Küçük Camlara Perde Modelleri

Leave a Comment