Özel Beyoğlu Protherm Servis Noktası

Özel Protherm servis İstanbul olarak, Protherm marka kombi, klima, şofben, elektrikli ısıtıcı ve kazan ürünlerinizin her türlü arıza, bakım, onarım ve tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz beraberinde memnuniyet ve güveni de getirmektedir. Bu güven ve memnuniyet ise hiç şüphesiz ki protherm markasının bu denli çok tercih edilmesinin temel sebebidir.

Tüketicilerimizin beklenti ve talepleri bizler için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde daima bu beklenti ve talepleri göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde haftanın 7 günü ve günün her saatinde hizmet vermektedir. Bu sebeple 7/24 çağrı merkezlerimizden randevu alabilmek mümkündür.

Bizler Protherm Servis Beyoğlu olarak, aynı zamanda verdiğimiz hizmetin garantisini de sunmaktayız. Bütün tüketicilerimize yapılan işçilik ve kullanılan yedek parça için 1 yıl garanti veriyoruz.

Çünkü memnuniyet ilkesi bizim izlediğimiz çalışma ilkelerinin esasını oluşturmaktadır. Ayrıca bakım ve tamiri yapılan ürünler için sizlere güven garantisinin beraberinde memnuniyetiniz açısından düşük fiyat garantisini de vermekteyiz.

Leave a Comment