Özel Eyüp LG Klima Servisi

Klimalar hakkında bilmemiz gereken çok şey olduğunu düşünüyorum ve bu anlamda kendi kullandığım LG klima hakkında da detaylı araştırmalar yapmaya devam ediyorum. Kullandığım ürün ve markadan oldukça memnunum ancak bir süre sonra ürünün sıkıntı çıkarması ile kabus dolu günler de başladı diyebilirim. Servis firmaları ile muhatap olmak yerine komşulardan yardım istedim ve bu işlerden anlayan birilerine danışdım ancak bu pek de kolay bir iş gibi görünmüyordu…

Servis hizmeti almak için bir firma bulmam gerekiyordu fakat kimse aldığı servis hizmetinden memnun değildi ve tavsiye ile iş yapmayı da sevmiyordum. Günlük hayatımda bana çok fazla yardımcı olan ve birçok işimi halletmem için sorunsuz bir şekilde hizmet veren bilgisayarımın başına geçtim…

İstanbul LG Servis numarası aramalarında ilk sırada karşıma çıkan özel LG Servisi firması farklı bir numara ile diğer firmalardan çok daha farklı bir yapılanma olduğunu kısa sürede belli ediyordu ve ben de bu numaraya kayıtsız kalamadım.

LG

Lgteknikservis.co adresinde bulunan numaradan firmayı aradığımda güler yüzlü çağrı merkezi çalışanı servis konusunda kendilerine güvenebileceğimi ve herhangi bir sorunda en iyi şekilde yardımcı olacaklarını belirtti!

Özel LG Servis ekipleri işini gerçekten iyi yapan kişiler ve bu firmaya gönül rahatlığı ile ürünlerinizi teslim edebileceğinizi de söylemek istiyorum. Güler yüzlü ve dürüst servis hizmeti için sizler de firmayı arayabilirsiniz.

Leave a Comment