Özel Ferroli Servis Merkezi

Dünya markası olma özelliğine sahip Ferroli, Türkiye ve birçok ülkede en fazla satılan ürünlere sahip firmalardan bir tanesidir. Ferroli özellikle iklimlendirme alanında cazip ürünleriyle bilinen gözde firmalardan bir tanesidir. Doğalgaz kombileri üretiminde lider firmalardan bir tanesi olan Ferroli uzun yıllar dayanan, kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilen ürünlere imza atmaktadır. Kombiler senede iki sefer olmak üzere bakım isteyen cihazlardır. Bu bakımın yapılmaması neticesinde kombinin ömrü kısalmakta ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak arızalanma ihtimalleri artmaktadır. Ferroli servis hizmetlerimiz, markanın tüm ürün gruplarını ve modellerinin tamir ve bakım işlemlerini yürütmektedir.

ferroli

Firmamızın sunduğu Ferroli Servis hizmetleri, konusunda deneyimli personellerle haftanın 7 günü 24 saat boyunca gerçekleştirilen bir organizasyondur. En acil tamir ihtiyaçlarında hızlı müdahale gerçekleştirecek olan ekiplerimiz, müşteri taleplerine tam ve yerinde cevap verebilen bir hizmeti sunmaktadır.

Geniş bir kadroyla sunulan servis hizmetimiz aynı zamanda zengin malzeme stokumuzla birleştiğinde ortaya çıkan hızlı çözümler, detaylı ve titiz çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. En uygun tamir sürecini gerçekleştiren firmamız 1 yıl parça garantili hizmet sunmaktadır.

Firmamız Ferroli Servis ağını kurarken, markanın ismine yakışır şekilde kaliteli hizmet sunma hedefiyle yola çıkmıştır. Ferroli ürünlerine servis sunan personellerimizin tamam bu ürün grupları üzerinde özel olarak eğitim almış ve uzun süre boyunca tamir deneyimi olan kişilerden oluşmaktadır. Mobil olarak hizmet sunan ekiplerimiz adresinize en kısa süre içerisinde gelerek, ürününüze müdahale edecektir.
Web: http://www.ferroliservis.co

Leave a Comment