Parça Garantili Toshiba Servis Merkezi

toshibaJapon elektronik devi Toshiba birbirinden kaliteli ürünlerini üretip piyasaya sürmeye devam ederken yılların eskitemediği bu markanın özel servis hizmetini sizlere İzmir’de Özel Toshiba Servis İzmir veriyor. Toshiba ürünleri hayatımızın vazgeçilmez elektronik parçaları arasında yer alırken bu ürünlerin tüm tamir, bakım, parça değişimi gibi teknik destek aşamaları firmamızın uzman kadrosuna emanet ediliyor.

Toshiba ürünlerinin kalitesi yıllardan beri bilinen bir konudur. Toshiba ürünlerini tercih eden kullanıcıların da kalite ve özellikle sağlamlık tarafında çok daha dikkatli olduğu ise su götürmez bir gerçektir. Biz de Toshiba elektronik ürünlerini tercih eden kullanıcıları bu kaliteden mahrum bırakmamak için aynı kalitenin özel teknik serviste de sürmesi adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Örneğin çağrı merkezimiz gerçekten de gece ve gündüz mesai yaparak 7/24 ulaşabilmeniz için hizmet veriyor. Toshiba kullanıcıları Toshiba kalitesinden fazla ayrı kalmasın da hızlı servis gibi oldukça güzel bir hizmeti de İzmir’de sizlerle buluşturuyoruz. Hızlı servisten çok daha cazip olan bir diğer hizmetimiz ise aynı gün servis imkanımız. Bu hizmet sayesinde Toshiba ürünlerinizin sorunlarının çözümü fazla zaman almayacaksa ve şartlar uygun ise aynı gün içerisinde servis işlemi tamamlanıyor ve ürün size sağlam bir biçimde iade ediliyor.

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra Toshiba ürünler için bakım süreçleri de uzman ekibimize emanet. Teknik proses içerisinde yedek parça değişimine ihtiyaç duyulduğu zaman ise yüzde yüz orijinal parça olması kaydı ile parça değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Toshiba ürünlerin kalite ve bütünlüğünü bozmamak için orijinal parça değişimin şart olduğu bilinen bir gerçektir. Bir yıl garantili olarak verdiğimiz Özel Toshiba Servis İzmir hizmetimizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, sizleri firmamıza bekliyoruz.

Leave a Comment