Philips Servis

philipsBeyaz eşya özellikle yeni bir ev satın alınacağı zaman ilk akla gelen mutfak malzemeleri arasında yer alıyor. Beyaz eşya seçiminde mümkün olduğu kadar hassas davranmak oldukça büyük önem taşıyor. Genellikle beyaz eşyalarda meydana gelen herhangi bir problem oldukça yüksek miktarlarda ücret ödemenize sebep olabilir. Günlük hayatta kullanmakta olduğunuz cihazlarda herhangi bir şekilde arıza meydana gelecek olursa bu konuda Philips Servis ekibi uzun zamandan beri en çok tercih edilen özel servis olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Özel Philips Servis Numarası : 444 88 48

Hizmet sunarken birinci amacımız siz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için ekip arkadaşlarımız ile beraber mümkün olduğu kadar güler yüzlü ve hızlı bir şekilde gerekli olan işlemleri tamamlamaya özen gösteriyoruz. Değiştirmiş olduğunuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyor ve bu bir yıllık süre içerisinde herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa hemen ücretsiz bir şekilde yeniden ihtiyacınız olan işlemleri yapmaya başlıyoruz.

Çağrı merkezimiz gece saatleri de dahil olmak üzere 24 saat önce aktif bir şekilde hizmet veriyor ve böylece istediğiniz zaman Philips Servis ekibi ile iletişime geçmek için size fırsat sunuyor.

Bugüne kadar sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde birçok farklı müşteriye hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firma olarak işlemlerin garantisi olduğumuz için Türkiye genelinde birçok kişi tarafından tercih edildiği bizi gururla söyleyebiliriz. Sizlere de hizmet sunarak mutlu müşterilerimizin arasında sizleri görmeyi dileriz.

Leave a Comment