Teka Tamir Servisi İstanbul

Günümüzde fırın ve bulaşık makinesi teknolojisinde devrim niteliğinde yenilikler kazandıran Teka markası, en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bu şekilde yoğun olarak tercih ediliyor olması vesilesi ile Teka fırın ve bulaşık makinesi servis ihtiyacı da aynı oranda artış gösteriyor. Her ne kadar Teka cihazlarında kaliteli malzeme ve ileri teknoloji kullanılıyor olsa da zamanla çeşitli sebeplere bağlı teknik arızalar ortaya çıkıyor.

Bu ortaya çıkan arızalanmalarda ise en önemli noktayı en hızlı şekilde Teka Servis çağrı merkezimizi aramanız oluşturuyor. Uygun ekipmanlar ve teknoloji hakkında uzmanlık düzeyinde bilgi sahibi olan kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Firmamız, geniş tekniker kadrosu ve güncel teknolojiye entegre altyapısı ile müşterilerine bu standartları sağlamaktadır.

Teka markalı fırın ve bulaşık makinelerindeki arızaların giderilmesi noktasında en uygun olan ekipmanlarla işlemler gerçekleştiriliyor. Bu sayede Teka Servis Başakşehir hizmetlerimiz ile cihazlarınızdaki sorunlar kısa sürelerde ilk günkü kalitesine kavuşacak şekilde gideriliyor. Böylelikle arıza onarım hizmetlerimiz sonrasında cihazınızı en yüksek performansı alarak, uzun ömürlü olarak kullanabilmeniz mümkün oluyor.

Hizmetlerimizin kalitesine olan güvenimiz vesilesi ile de tüm arıza onarım işçiliği ve yanı sıra değiştirilen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Dolayısı ile en ufak sorunda yeniden firmamıza başvuruda bulunarak, mağduriyet yaşamadan, cihazınızdaki sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz için 444 78 56 numaralı Teka Servisi çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Leave a Comment